Biz Sizi Arayalım
English

Avantajları Nelerdir?

Nakdiniz cebinizde kalır

İhtiyacınız olan ekipmanı biz sizin için satın alalım. Nakdiniz cebinizde kalsın. Taksitler halinde ödeyerek, ihtiyacınız olan ekipmana sahip olun.

Banka limitleriniz etkilenmez

Ekipmanınızı Leasing ile satın alarak, banka kredi limitlerinizi kullanmamış olun. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda, banka kredi limitleriniz müsait olsun.

Ödemeleriniz sabit kalır

Ödemeleriniz düzenli olduğu sürece, Leasing borcunuzun geri çağrılması söz konusu değildir. Ekipmanınızı Leasing ile alın. Ödemelerinizin sabit kalması avantajından faydalanarak, nakit akışınızı kolaylıkla planlayın.

Orta ve uzun vade imkanından faydalanırsınız

Garanti BBVA Leasing ile ihtiyacınız olan ekipmanı orta ve uzun vadelerde satın alma imkanından faydalanın. Taksitlerinizi rahatça ödeyin.

Taksitlerinizin para birimini siz belirlersiniz

Leasing ödemelerinizi Türk Lirası ve/veya 32 sayılı kanun çerçevesindeki istisnalardan faydalanarak USD veya EUR üzerinden yapılabilirsiniz.

Operasyonel kolaylıklarımızdan faydalanırsınız

Ekipmanınızı Leasing ile alın. Satın alma, ithalat, sigorta gibi tüm operasyonel işlemleri biz yürütelim. Sözleşme süresi boyunca size, satın alma ve sigorta işlemleri ile ilgili mevzuat danışmanlığında bulunalım.

Sözleşme sürelerini siz belirlersiniz

İstediğiniz sözleşme süresini belirleyin vadenizi ayarlayın.

Garanti BBVA Leasing ile çok hızlı sonuç alırsınız

Uzmanlaşmış kadromuz ve teknolojik altyapımızın üstünlüğü ile kredi değerlendirmenizde çok hızlı sonuç alın. İhtiyacınız olan ekipmana mümkün olan en kısa sürede kavuşun.