Biz Sizi Arayalım
English

İştiraklerimiz

Garanti BBVA Filo, 2007 yılında uzun dönem araç kiralama hizmeti vermek amacıyla, Garanti BBVA Leasing tarafından kurulmuştur.

Garanti BBVA Filo, satış ekiplerinin yanı sıra Garanti BBVA şubelerini ve başta www.garantibbvafilo.com.tr olmak üzere birçok dijital mecrayı alternatif birer dağıtım kanalı olarak kullanıyor. Çeşitlendirdiği dağıtım kanalları sayesinde 3 binin üzerinde müşteriye ulaşan Garanti BBVA Filo, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilere, uzun dönem araç kiralama hizmeti sunuyor.

Garanti BBVA Filo, 2020 yılsonu itibariyle toplam 16.874 adetlik aktif araç parkı ve 2,8 milyar TL değerindeki aktif büyüklüğü ile sektörün en güçlü finansman imkanına sahip, en güvenilir şirketlerinden biri konumundadır.

Garanti BBVA Filo, Garanti BBVA markasının gücü ve sağlam finansal yapısıyla, Türkiye geneline yaygın olarak hızlı ve güvenilir filo yönetim hizmetleri sunuyor. Araç markalarınca belirlenmiş bakım ve onarım standartlarını eksiksiz uygulayan Garanti BBVA Filo, kullanılacak lastikten, bakım ve onarım hizmetlerinin alınacağı servis noktalarına kadar her detayı önceden planlıyor.

Kiralama döngüsü süresince değişmeyen yüksek hizmet kalitesiyle, müşterilerine kalıcı değer katmayı ve bu sayede sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefliyor. Sahip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı, benzersiz teknolojik altyapısı, gelişmiş risk yönetim sistemleri, benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı, kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün ve hizmetleri sayesinde Garanti BBVA Filo, sektördeki rakiplerinden farklılaşıyor.

www.garantibbvafilo.com.tr